Nöörsangadega paberist kotid

Avaleht Toode

Meie tootevalikus olevad nöörsangadega paberist kotid on valmistatud vaid kõige kõrgema kvaliteediga materjalist. Paberkotid on saadaval laia värvivalikuga ja erineva suurusega, et sinu ettevõttel oleks võimalus valida just teile kõige sobivam paberist kott.

Tugevad ja vastupidavad sangad

Nöörsangadega paberist kotid on varustatud tugevate ja vastupidavate sangadega, mis lubavad seetõttu kanda kotis ka suuremaid raskusi. Eriti hästi sobivad need paberkotid kosmeetikavahendite, ehete, riiete, jalatsite ja mitmete muude toodete pakkimiseks.

Mitmes erinevas mõõdus

Meie valikus olevad paberkotid on mitmes erinevas mõõdus. Tänu sellele saad valida just konkreetsest tootest lähtuva suuruse, et kott ja pakitav kaup omavahel maksimaalselt hästi kokku sobiksid.

Lisaks värvile ja suurusele on sul võimalus nöörsangadega paberkotti isikupärastada ettevõtte personaalse sõnumi või logoga. See lisab koti praktilisele funktsioonile ka reklaamkandja ülesande.

Meie kliendid on hinnanud kõrgelt nende nöörsangadega kottide kerget kaalu ja atraktiivset värvivalikut. Vali ka sina enda ettevõtte soovidest ja vajadustest lähtuv sobiva värvi ja suurusega kott välja kohe klikkides allolevale meelepärase tooniga paberkotile.

Küsi personaalset pakkumist siit!

View as:

X