Take Away paberkotid

Avaleht Toode

Takeaway paberkotid on juba palju aastaid olnud üks populaarseimad ja töökindlamaid viise kaasa ostetava toidu transportimiseks. Seetõttu on nad leidnud väga palju positiivset vastukaja ja sooja vastuvõttu paljudes erinevates toitlustusasutustes. Kuid sellega tema kasutusvaldkond ei piirdu. Need paberkotid sobivad lisaks kohvikutele ja restoranidele suurepäraselt ka näiteks kingipoodidesse ja teistesse keskkonnast lugupidavatesse kauplustesse. Ja selleks on ka mitu head põhjust.

Mahukas takeaway paberkott

Esiteks on meie takeaway paberist kott suur ja mahukas. Seega sobib ta kenasti väga erinevatele tellimustele, olenemata sellest, kas kaasa võtmist vajab suurem joogitops või korralik toidukord lausa suuremale seltskonnale.

Värvivalik ja isikupära

Teiseks on meil pakkuda kahes erinevas toonis paberkotte – silmapaistvaid valgeid ja klassikalisi pruune. Ning loomulikult on võimalus sinu ettevõttel lisada neile siiditrükis teksti ja firmasümboolikat, et kott oleks lisaks praktilisele transpordi otstarbele lisaks ka hea reklaamikandja.

Vastupidavus ja mugavus

Kolmandaks on need takeaway paberist kotid varustatud vastupidava kotipõhjaga ja tugeva volditud käepidemega, mis muudab selle käes hoidmise äärmiselt mugavaks.

Küsi personaalset pakkumist siit!

View as:

X